אודות

"גילגולים" בשבילנו היא דרך חיים! וזה מה שאנחנו מעבירות לילדים שמתאמנים אצלנו, לאלו שעוברים את הסדנאות ומשתתפים בקייטנות שלנו. לא סתם הפכנו את ההתעמלות למקצוע, אנו מעבירות את האהבה הזו הלאה.

באמצעותם של הספורט בכלל וההתעמלות מכשירים בפרט, מחנכים לערכים ונותנים כלים התורמים למיצוי היכולות הפסיכולוגיות, הגופניות והקוגניטיביות הקיימות בילד. ההתעמלות מפתחת את תחושת המסוגלות, מלמדת מוסר עבודה, השקעה, מאתגרת ומאפשרת מיצוי פוטנציאל.

אנו חברות ילדות שחיות ונושמות את דרך ההתעמלות ומאמינות אמונה שלמה ואמיתית בכל מה שההתעמלות מציעה מהגיל הרך דרך הילדות וגיל ההתבגרות ועד היות האדם בוגר. האהבה הזו הביאה אותנו בשנת 2009 לשלב כוחות ויכולת ולפתוח את גילגולים.

באוקטובר 2013, הקמנו את האקדמיה למצויינות בהתעמלות עליה חלמנו. האקדמיה ממוקמת בכרמיאל, ברחוב החרושת 48. באולם האקדמיה תוכלו להינות ממכשירי התעמלות אולימפיים: מקבילים, קורות, משטח קרקע אולימפי, טרמפולינה, בורות נחיתה רכים ומיוחדים ועוד.

באקדמיה מתעמלים ילדים וילדות מגיל 4 בכל הרמות של ענף ההתעמלות. חלק ממטרות האקדמיה- איתור מתעמלי עלית ואימונם עד לרמה האולימפית וייצוג ישראל בגאווה. על מנת להבטיח הגשמת המטרה אנו עומלות קשה וחוסכות כסף מהפעילויות שיקחו בהם חלק משתתפי החוגים, הקייטנות, ההפעלות והסדנאות במהלך השנים וכל זה על מנת לממן את ספורטאי העלית.

רוצים לשאול שאלה? מתעניינים בפעילות

מלאו את הפרטים שלכם ונחזור אליכם במהרה

ניתן לפנות ב watsapp בלחיצה כאן

*שדה זה הינו חובה
*שדה זה הינו חובה

ההודעה נשלחה בהצלחה

גלגלו
אותי חזרה