אודות

"גילגולים" בשבילנו היא דרך חיים! וזה מה שאנחנו מעבירות לילדים שמתאמנים אצלנו, לאלו שעוברים את הסדנאות ומשתתפים בקייטנות שלנו. לא סתם הפכנו את ההתעמלות למקצוע, אנו מעבירות את האהבה הזו הלאה.

באמצעותם של הספורט בכלל וההתעמלות מכשירים בפרט, מחנכים לערכים ונותנים כלים התורמים למיצוי היכולות הפסיכולוגיות, הגופניות והקוגניטיביות הקיימות בילד. ההתעמלות מפתחת את תחושת המסוגלות, מלמדת מוסר עבודה, השקעה, מאתגרת ומאפשרת מיצוי פוטנציאל.

אנו חברות ילדות שחיות ונושמות את דרך ההתעמלות ומאמינות אמונה שלמה ואמיתית בכל מה שההתעמלות מציעה מהגיל הרך דרך הילדות וגיל ההתבגרות ועד היות האדם בוגר. האהבה הזו הביאה אותנו בשנת 2009 לשלב כוחות ויכולת ולפתוח את גילגולים.

באוקטובר 2013, הקמנו את אולם התעמלות המכשירים העצמאי הראשון בישראל. הוקמה עמותה ואגודת ספורט תחרותית. באולם שהיה אז בחרושת 48, כרמיאל היה כל מה שצריך בשביל להקים את התשתית ואת בסיס הפירמידה. הוקמו קבוצות התעמלות רבות, נבחרות התעמלות וכמה אלופי ישראל. אך המקום נעשה קטן על הדרישה שעלתה ונעשה קשה להתקדם מקצועית עם המתעמלים שגדלו והפכו להיות חברי נבחרות ישראל.

במאי 2022, לאחר 4 שנים של תלאות בנבכי הבירורקרטיה ועולם הבנייה, הצלחנו להגיע אל הנחלה. הקמנו בידיים שלנו אולם התעמלות אולימפי ברחוב המגל 10. כזה אולם באמת שאין בארץ. מתחם אימונים שהוא חוויה ספורטיבית בינלאומית. קסם של ממש...רק תכנסו ותרגישו

באקדמיה מתעמלים ילדים וילדות מגיל 4 בכל הרמות של ענף ההתעמלות.

מוזמנים לקרוא את המטרות 

רוצים לשאול שאלה? מתעניינים בפעילות

מלאו את הפרטים שלכם ונחזור אליכם במהרה

ניתן לפנות ב watsapp בלחיצה כאן

*שדה זה הינו חובה
*שדה זה הינו חובה

ההודעה נשלחה בהצלחה

גלגלו
אותי חזרה