על החוגים והנבחרות שלנו


אצלנו לומדים התעמלות מכשירים...כן כן...גלגלון על הקורה, סלטה מהטבעות, פליקפלאק בטרמפולינה, תלייה והיפוך על המתח, עומדים על הראש והידיים, נמתחים לגשר ושפגאט, מתפסים על סולמות, מתגלגלים, מתחזקים ונהנים. 
מכירים? כמו באולימפיאדה ;) 

 

החוגים


אפרוחים 

3 קבוצות לילדים בגילאי גן חובה (4-6). התעמלות לגיל הרך. אבל לא כל כך רך...למה? כי הם עושים הכל על כל המתקנים כמו הגדולים רק מותאם בתכנים לגילם. למה 3 קבוצות? כי יש ביקוש. אז הפעילות מתקיימת בשלושה ימים שונים ואתם צריכים לבחור את היום והשעה המועדפת עליכם ולהירשם. אזהרה- קבוצות האפרוחים מתמלאות במהרה...שריינו מקום.

 

חוגים במסלול העממי

ניצנים, גלים, מעוף, עוגן - 4 קבוצות האימון שלנו בהם מתאמנים פעמיים בשבוע למשך שעה. הקבוצות נקבעות על פי גיל והרישום אליהם פתוח לכל מי שחפץ בחוג התעמלות, ספורט איכותי בכל גיל ובכל שלב.
קבוצת כוכב היא קבוצה במסלול העממי גם כן אך אליה ניתן להירשם רק לאחר שצוות המאמנים הזמין. זו הקבוצה המתקדמת של המסלול

חינוך ביתי - חוג לילדים הנמצאים במסגרת חינוך ביתי. החוג מתקיים בשעות הבוקר באופן קבוע בימי חמישי כבר כמה שנים. התגבשה קבוצה שיש בה משפחות שלמות של ילדים פעילים בגילגולים. כייף.

קבוצת מוריה - זוהי קבוצה שמיועדת לבנות בלבד. את הקבוצה אנו מלווים בהסעה מבית ספר מוריה בכל יום שלישי. לפרטים תתקשרו אלינו...
 

 

עתודות

2 קבוצות. אחת לבנים ואחת לבנות. לקבוצות האלו מאותרים בני ה 5-7 המוכשרים והבולטים בגילם. בעתודה הם עוברים הכנה נכונה לקראת כניסתם לנבחרות ההישגיות אם ירצו בכך.

 

 

 

הנבחרות


קשת - נבחרת המורכבת ממתעמלים ומתעמלות המתאמנים בתת ענף של ההתעמלות- פס אקרובטיקה. המתעמלים בקבוצה הזו הם ספורטאים רשומים באיגוד ההתעמלות בישראל. הם מתאמנים לתחרויות בענף זה ומייצגים בכבוד. רק שנה פועלת הנבחרת הזו ויש כבר מלא מדליות שזכו בהם ספורטאי הקבוצה

נבחרות הישגיות להתעמלות מכשירים בנים ובנות - ספורטאים וספורטאיות שמתאמנים כל יום, חולמים על מדליות, אליפויות עולם ואפילו מרחיקים לכת בדמיון לאולימפיאדה. מה שחשוב הוא שהם שואפים וחולמים. והם גם מאד מוכשרים, לכן אותרו לנבחרת ולקחו על עצמם את משימת הספורטאי. הם מתחרים בארץ וחלקם גם בחו''ל בתחרויות רשמיות. 5 שנים שגילגולים בשטח התחרויות המקצועי ויש לא מעט הישגים וחיוכים.


פירוט קבוצות פעילות ומחירים 2019-2020

ספטמבר - יוני

 

כיתה/גיל

שם קבוצה

מחיר לחודש

ימים 

שעות

הערות

גיל 4-6 

אפרוחים 1

160

א'

16:30-17:15

 

גיל 4-6 

אפרוחים 2

160

ד'

17:15-18:00

 

גיל 4-6 

אפרוחים 3

160

ה'

16:30-17:15

 

כיתות א'

ניצנים

225

א'+ג'

17:00-18:00

 

כיתות ב'-ג'

גלים

225

א'+ג'

16:00-17:00

 

כיתות ד-ו

מעוף

225

א'+ג'

18:00-19:00

 

כיתות ז' ומעלה

עוגן

290

א'+ג'

19:00-20:30

 

מעורב

כוכב

310

ג'+ה'

ג'- 18:30-20:00

ה'- 17:30-19:30

בזימון הצוות בלבד

מעורב

חינוך ביתי

160

ה'

9:30-11:00

 

מעורב 

לבנות בלבד

מוריה

230

ג'

14:15-15:45

כולל הסעה מבית ספר מוריה וליווי עד תחילת האימון

5-7

עתודה בנות

335

ב'+ד'

16:30-18:30

בזימון הצוות בלבד

5-7

עתודה בנים

225

ב'+ד'

16:30-17:30

בזימון הצוות בלבד

מעורב

קשת- נבחרת פס תחרותי

440

ב'+ד'

18:00-20:30

בזימון הצוות בלבד

מעורב

נבחרות מכשירים הישגי

יינתן באופן אישי

בזימון הצוות בלבד

 

*בכל הפעילויות חובת ביטוח- 90 ₪ חד פעמי בתשלום הראשון ללא החזר
 


 

 

רוצים לשאול שאלה? מתעניינים בפעילות

מלאו את הפרטים שלכם ונחזור אליכם במהרה

ניתן לפנות ב watsapp בלחיצה כאן

*שדה זה הינו חובה
*שדה זה הינו חובה

ההודעה נשלחה בהצלחה

גלגלו
אותי חזרה