תרומות לעמותת ע.ל.ה גילגולים

גילגולים הינה עמותה- מלכ''ר (מוסד ללא כוונות רווח) שמספרה 580585990 בעלת ניהול תקין

אנו אגודת ספורט רישמית ועצמאית שמכלכלת את עצמה, שהוקמה באופן פרטי בעקבות חלום ילדות של מעין מירקין וטל פז. התשלומים עבור הפעילויות והעבודה הקשה מושקעים חזרה בספורטאים ובפרוייקטים השונים.

ניתן לבחור לתרום עבור אחד מהמטרות:

**מילגות לספורטאי הישג שמתאמנים במסלול מצויינות- מתעמלים הישגיים מתאמנים מגיל צעיר באופן אינטנסיבי יומיומי במטרה להגיע להשגים גבוהים בהתעמלות מכשירים אולימפית בגישה למצויינות והשגיות. העלויות של האימונים, הציוד והביגוד, הנסיעות והתחרויות גבוהות מאד עבור חלק מהמשפחות. כאשר אנו מאתרים כישרון שיכול להיות ספורטאי צמרת אנו מנסים בכל דרך לאפשר לו להתאמן גם אם ידו אינה משגת על ידי מילגות אימונים.

**קופת עזרה הדדית- עזרה במימון חוגים למשפחות מעוטות יכולת- חוגים הינם מותרות בהגדרה אך התעמלות היא הבסיס הפיזי והמנטלי לכל דבר בחיים ואחת ממטרות העמותה היא לאפשר לכל מי שרוצה לחוות את ההתעמלות והספורט. ישנן משפחות מעוטות יכולת המבקשות בכל שנה הנחות להשתתפות בפעילות עבור ילדיהם ואנו בעמותה מאפשרים להם להתאמן במחירים שמסובסדים על ידינו. השנה, בעקבות משבר הקורונה לא נשארו רזרבות בעמותה על מנת לעזור לאותן משפחות וילדים מקסימים שגילגולים עבורם הוא בית שני.

**פרוייקט ה"ספיישל אולימפיקס"- גילגולים הינה אגודת הספורט היחידה בארץ שמאמנת ילדים בעלי מוגבלויות בקבוצות קטנות. מטרת הפרוייקט היא להכניס את הילדים הללו למסגרת ספורטיבית בקבוצות ייעודיות ולשלבם בקבוצות אימון רגילות, ולהשתתף בתחרויות של הארגון הבינלאומי "הספיישל אולימפיקס". תרומה לפרוייקט זה תגדיל את כמות הילדים שיוכלו להשתתף בגילגולים, להכשיר צוותי אימון נוספים לטובת הילדים האלו ולאפשר נסיעות לתחרויות. לקריאה נוספת על פרוייקט הספיישל אולימפיקס בגילגולים

**פרוייקט גילגולים בבתי הספר בכיתות לחינוך מיוחד- בכל שנה מגיעות אלינו קבוצות של ילדים מבתי הספר בסביבה שלומדים בכיתות לחינוך מיוחד, אנו נפגשים מידי שבוע לאימון והעלות לבתי הספר מסובסדת בחלקה על ידי העמותה. ההתעמלות עושה להם פלאים בכל הבחינות ואנו רוצים להגיע לעוד ועוד בתי ספר ולתת להם את האפשרות להשתתף בפרוייקט הזה. השנה, בעקבות משבר הקורונה לא נוכל לסבסד ואנו זקוקים לעזרה על מנת להמשיך את הפרוייקט בבתי הספר.

כאן ניתן לקרוא בפירוט על המטרות של העמותה 

נשמח לתרומות ונשמח לתת בחזרה...

אנו ניצור איתכם, התורמים, קשר ונשאל לאן לנווט את התרומה שלכם וכיצד נוכל לתת לכם בחזרה עבור תרומתכם לספורטאים והפרוייקטים המיוחדים שלנו...אז תחשבו על רעיונות, או שנחשוב יחד...

ואם יש שאלות, תכתבו לנו בצור קשר או תתקשרו אלינו :-)

טל- 054-4301849

גלגלו
אותי חזרה