התעמלות מכשירים בספיישל אולימפיקס - לראשונה בישראל- אצלנו בגילגולים           

קצת מידע...
ארגון הספיישל אולימפיקס העולמי הציב בפניו כמשימה עיקרית לחשוף לעולם את היכולות האדירות הטמונות באנשים עם מוגבלות שכלית התפתחותית על כל גווניה, ובכך להביא לידי שילובם בחברה הספורטיבית.
ארגון ספיישל אולימפיקס ישראל הוא חלק מקהילה גלובלית של אנשים אשר יוצרים ביחד עולם של שילוב והכלה, ביחד עם מיליוני ספורטאים, בני משפחות, ומתנדבים מכל העולם, ומתוך רצון עז להראות לאנושות שכל אדם יכול להגיע להישגים מעוררי השראה. הספורטאים מוצאים בספיישל אולימפיקס מקום ייחודי המאפשר להם להגשים יכולות וחלומות, על המגרש, וגם בחיים האמתיים. 
בין היתר הארגון בארץ פועל במספר תוכניות: ספורטאים צעירים לילדים בגילאי 3-8 וחשיפת למסגרות ספורט שונות, תוכניות נוער בבתי הספר ושילוב של ילדים עם בעלי מוגבלות וילדים ללא מוגבלות, תוכניות לימוד על תזונה ואורח חיים בריא כל אלה במטרה להביא לקבלת השונה, קידום השיוויון, הזדמנויות לפעילות ספורטיבית ושיתופי פעולה עבור הקהילה שלנו.

 

ספיישל אולימפיקס גילגולים 
משתפים פעולה עם ספיישל אולימפיקס ישראל והעולמי במטרה להניע, לעודד, לשתף פעולה ולאפשר לילדים ונוער בעלי מוגבלויות שונות לחוות את עולם התעמלות המכשירים. 
אנו האגודה היחידה שמפעילה תכנית התעמלות מכשירים תחת התכנית המקצועית של הספיישל אולימפיקס העולמי, בשאיפה להפיץ לאגודות נוספות בישראל
הילדים והנוער אצלנו פועלים בשלושה מישורים – כחלק מקבוצת השווים בחוגי העממי, כקבוצה מאוחדת בשעות פרטניות שמטרתה לקדם אותם באופן עצמאי ובמהלך חופשות החגים כחלק מתכניות העשרה של בתי הספר בסביבה.
בהמשך, אנו שואפים לקחת חלק עם המתעמלים שלנו בתחרויות עולמיות אותן מארגן ארגון הספיישל אוליפיקס העולמי. לבנות תכנית מקצועית ארצית ולפתח את התחום.

בואו לקחת חלק בקבוצות המיוחדות שלנו! 

לתרומות לפרוייקט הספיישל אולימפיקס בגילגולים


למעבר לאתר הספיישל ישראל:
http://specialolympicsisrael.org/?gclid=CjwKCAiA8K7uBRBBEiwACOm4d_eLwvA_9qBqTxO_9_xnKHB1oWHT_cuMGlItToX9QYvGOSEX8waynRoCWroQAvD_BwE

 

גילגולים הינה עמותה- מלכ''ר (מוסד ללא כוונות רווח) שמספרה 580585990 בעלת ניהול תקין

אנו אגודת ספורט רישמית ועצמאית שמכלכלת את עצמה, שהוקמה באופן פרטי בעקבות חלום ילדות של מעין מירקין וטל פז. התשלומים עבור הפעילויות והעבודה הקשה מושקעים חזרה בספורטאים ובפרוייקטים השונים.

ניתן לבחור לתרום עבור אחד מהמטרות:

**מילגות לספורטאי הישג שמתאמנים במסלול מצויינות- מתעמלים הישגיים מתאמנים מגיל צעיר באופן אינטנסיבי יומיומי במטרה להגיע להשגים גבוהים בהתעמלות מכשירים אולימפית בגישה למצויינות והשגיות. העלויות של האימונים, הציוד והביגוד, הנסיעות והתחרויות גבוהות מאד עבור חלק מהמשפחות. כאשר אנו מאתרים כישרון שיכול להיות ספורטאי צמרת אנו מנסים בכל דרך לאפשר לו להתאמן גם אם ידו אינה משגת על ידי מילגות אימונים.

**קופת עזרה הדדית- עזרה במימון חוגים למשפחות מעוטות יכולת- חוגים הינם מותרות בהגדרה אך התעמלות היא הבסיס הפיזי והמנטלי לכל דבר בחיים ואחת ממטרות העמותה היא לאפשר לכל מי שרוצה לחוות את ההתעמלות והספורט. ישנן משפחות מעוטות יכולת המבקשות בכל שנה הנחות להשתתפות בפעילות עבור ילדיהם ואנו בעמותה מאפשרים להם להתאמן במחירים שמסובסדים על ידינו. השנה, בעקבות משבר הקורונה לא נשארו רזרבות בעמותה על מנת לעזור לאותן משפחות וילדים מקסימים שגילגולים עבורם הוא בית שני.

**פרוייקט ה"ספיישל אולימפיקס"- גילגולים הינה אגודת הספורט היחידה בארץ שמאמנת ילדים בעלי מוגבלויות בקבוצות קטנות. מטרת הפרוייקט היא להכניס את הילדים הללו למסגרת ספורטיבית בקבוצות ייעודיות ולשלבם בקבוצות אימון רגילות, ולהשתתף בתחרויות של הארגון הבינלאומי "הספיישל אולימפיקס". תרומה לפרוייקט זה תגדיל את כמות הילדים שיוכלו להשתתף בגילגולים, להכשיר צוותי אימון נוספים לטובת הילדים האלו ולאפשר נסיעות לתחרויות.

**פרוייקט גילגולים בבתי הספר בכיתות לחינוך מיוחד- בכל שנה מגיעות אלינו קבוצות של ילדים מבתי הספר בסביבה שלומדים בכיתות לחינוך מיוחד, אנו נפגשים מידי שבוע לאימון והעלות לבתי הספר מסובסדת בחלקה על ידי העמותה. ההתעמלות עושה להם פלאים בכל הבחינות ואנו רוצים להגיע לעוד ועוד בתי ספר ולתת להם את האפשרות להשתתף בפרוייקט הזה. השנה, בעקבות משבר הקורונה לא נוכל לסבסד ואנו זקוקים לעזרה על מנת להמשיך את הפרוייקט בבתי הספר.

כאן ניתן לקרוא בפירוט על המטרות של העמותה 

נשמח לתרומות ונשמח לתת בחזרה...כאן ניתן לתרום

ואם יש שאלות, תכתבו לנו בצור קשר או תתקשרו אלינו :-)

טל- 054-4301849

תרומות

רוצים לשאול שאלה? מתעניינים בפעילות

מלאו את הפרטים שלכם ונחזור אליכם במהרה

ניתן לפנות ב watsapp בלחיצה כאן

*שדה זה הינו חובה
*שדה זה הינו חובה

ההודעה נשלחה בהצלחה

גלגלו
אותי חזרה