התעמלות מכשירים בספיישל אולימפיקס - לראשונה בישראל- אצלנו בגילגולים           

קצת מידע...
ארגון הספיישל אולימפיקס העולמי הציב בפניו כמשימה עיקרית לחשוף לעולם את היכולות האדירות הטמונות באנשים עם מוגבלות שכלית התפתחותית על כל גווניה, ובכך להביא לידי שילובם בחברה הספורטיבית.
ארגון ספיישל אולימפיקס ישראל הוא חלק מקהילה גלובלית של אנשים אשר יוצרים ביחד עולם של שילוב והכלה, ביחד עם מיליוני ספורטאים, בני משפחות, ומתנדבים מכל העולם, ומתוך רצון עז להראות לאנושות שכל אדם יכול להגיע להישגים מעוררי השראה. הספורטאים מוצאים בספיישל אולימפיקס מקום ייחודי המאפשר להם להגשים יכולות וחלומות, על המגרש, וגם בחיים האמתיים. 
בין היתר הארגון בארץ פועל במספר תוכניות: ספורטאים צעירים לילדים בגילאי 3-8 וחשיפת למסגרות ספורט שונות, תוכניות נוער בבתי הספר ושילוב של ילדים עם בעלי מוגבלות וילדים ללא מוגבלות, תוכניות לימוד על תזונה ואורח חיים בריא כל אלה במטרה להביא לקבלת השונה, קידום השיוויון, הזדמנויות לפעילות ספורטיבית ושיתופי פעולה עבור הקהילה שלנו.

 

ספיישל אולימפיקס גילגולים 
משתפים פעולה עם ספיישל אולימפיקס ישראל והעולמי במטרה להניע, לעודד, לשתף פעולה ולאפשר לילדים ונוער בעלי מוגבלויות שונות לחוות את עולם התעמלות המכשירים. 
אנו האגודה היחידה שמפעילה תכנית התעמלות מכשירים תחת התכנית המקצועית של הספיישל אולימפיקס העולמי, בשאיפה להפיץ לאגודות נוספות בישראל
הילדים והנוער אצלנו פועלים בשלושה מישורים – כחלק מקבוצת השווים בחוגי העממי, כקבוצה מאוחדת בשעות פרטניות שמטרתה לקדם אותם באופן עצמאי ובמהלך חופשות החגים כחלק מתכניות העשרה של בתי הספר בסביבה.
בהמשך, אנו שואפים לקחת חלק עם המתעמלים שלנו בתחרויות עולמיות אותן מארגן ארגון הספיישל אוליפיקס העולמי. לבנות תכנית מקצועית ארצית ולפתח את התחום.

בואו לקחת חלק בקבוצות המיוחדות שלנו! 


למעבר לאתר הספיישל ישראל:
http://specialolympicsisrael.org/?gclid=CjwKCAiA8K7uBRBBEiwACOm4d_eLwvA_9qBqTxO_9_xnKHB1oWHT_cuMGlItToX9QYvGOSEX8waynRoCWroQAvD_BwE

רוצים לשאול שאלה? מתעניינים בפעילות

מלאו את הפרטים שלכם ונחזור אליכם במהרה

ניתן לפנות ב watsapp בלחיצה כאן

*שדה זה הינו חובה
*שדה זה הינו חובה

ההודעה נשלחה בהצלחה

גלגלו
אותי חזרה